رییس دانشگاه بوعلی سینا، با اعضای شورای صنفی کارکنان دیدار و گفتگو کرد.

20 12 2021 07:02
کد خبر : 4439235
تعداد بازدید : 1606

دکتر حسین رضوان رییس دانشگاه بوعلی سینا، با اعضای شورای صنفی کارکنان در سالن فجر حوزه ریاست دیدار و گفتگو کرد.

 

 

در ابتدای جلسه: دبیر شورای صنفی کارکنان، گزارشی از نحوه تشکیل شورای صنفی کارکنان دانشگاه بوعلی سینا ارائه داد، سپس اعضای شورای صنفی مباحثی را پیرامون افزایش نقش کارکنان در تحقق اهداف سازمانی و رسیدن به چشم انداز پنج ساله دانشگاه، اعتماد به کارکنان و توانمندی‌های آنان، رشد فرهنگ سازمانی و ورود افراد توانمند حوزه کارمندی به مسئولیتهای اجرایی دانشگاه، لزوم حضور نماینده کارکنان دانشگاه در هیأت اجرایی و موضوعات مرتبط با رفاه کارکنان مطرح نمودند.

در ادامه دکتر رضوان با ابراز خوشحالی از دیدار اعضای شورای صنفی کارکنان و استقبال از برگزاری جلسات مستمر با ایشان، گفت: اگر کسی را در مسئولیتی قرار دادیم، ناقض توانمندی‌های دیگران نیست و خدا را شاکریم که در دانشگاهی مشغول به کار هستیم که برای هر پست می توانیم چندین نفر را معرفی کنیم.

ایشان ابراز داشت، هر جایی که احساس کردید حقی از پرسنلی ضایع شده است به گوش ما برسانید، ببینید چه کار باید بکنیم تا با امکانات موجود رفاهیات کارکنان را افزایش دهیم.

در پایان رییس دانشگاه بوعلی سینا با طرح این سؤال که؛ چه کار کنیم تا دانشگاه به محیطی شاداب و پرنشاط برای خدمت مبدل گردد، همه کارکنان را دعوت به همیاری و همفکری با تیم مدیریتی جدید برای ساختن محیطی با انگیزه و شاداب، دعوت و از ارائه هرگونه طرحی در این خصوص استقبال کرد.